bannerSupreme2

Supreme

ATINICKÉ VRÁSKY - XL PEPTIDY

SupremeExkluzivní řada se sofistikovanými a dokonale vyváženými aktivními látkami určené k boji proti stárnutí pleti pro zralou pleť, 50 let a starší.

Aktivní XL-PEPTIDES komplex, spárovaný s OPTICKOU VÝPLNÍ včetně Oxidu titaničitého a oxidu železnatého, vdechuje život produktům, které můžou okamžitě zlepšit vzhled pleti, postupně stimuluje syntézu kolagenu.

Tón a pružnost jsou obnoveny pleť má hladší a pevnější vzhled.

 

 

 

 

 

 

PLUSY

  • dermatologicky testováno

VÝROBKY

HLOUBKOVÉ PLEŤOVÉ SÉRUM, flakon airless 30ml
Ihned vytváří jemnější vzhled pokožky a minimalizuje drobné vrásky. Snadno se vstřebává, nemastí, a zanechává pleť hladkou a hedvábnou.

DENNÍ PLEťOVÝ KRÉM, dóza 50ml
Jemný, rychle se vstřebávající denní krém s účinkem proti vráskám, určený pro všechny typy pleti. Okamžitě dodává hladší a hedvábný vzhled, zanechává pleť měkkou a zvyšuje její pružnost. Nemastí, obsahuje vysoce výživné látky, které chrání pleť po celý dlouhý den. Obsahuje také UV filtry s SPF 15 a také bojuje proti photoagingu. Je ideální jako podklad pod make-up.

NOČNÍ PLEŤOVÝ KRÉM, dóza 50ml
Bohatý a kompletní noční krém s účinkem proti vráskám, vhodný pro všechny typy pleti, které potřebují vysoce výživnou péči k obnovení pružnosti a tónu. Bohatý na vysoce výživné látky, obnovuje hydrataci a měkkost povadlé pleti. Díky své zvláštní rovnici, dodává pleti intenzivní proti stárnoucí účinek.
V dopoledních hodinách je pleť viditelně více tónovaná a zářící.

KRÉM NA OČNÍ OKOLÍ, dóza 15ml
Velmi bohatá, svůdná emulze se sametovým účinkem. Hluboce hydratuje jemné oblasti oční kontury, zmírňuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima. Obsahuje výživné a revitalizační látky, které pracují na okrajové mikrocirkulaci, chrání kapilární stěny. Bez obsahu parfemace. Je vhodný pro všechny typy pleti.

 

  • Pinterest
Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo